Garantinis aptarnavimas

Visiems mūsų siūlomiems riedžiams siūlome įsigyti 1 metų garantinį aptarnavimą. Norėdami užsisakyti garantinį aptarnavimą, į prekės krepšelį tiesiog pridėkite 1 metų garantiją, kurią galite rasti pagrindiniame puslapyje meniu pasirinkime "Garantija", taip pat, kairėje pusėje esančioje navigacijoje arba puslapio apačioje. Garantija užtikrina, jog net 365 dienas (nuo užsakymo pateikimo mūsų el. parduotuvėje datos) atliksime garantinį aptarnavimą ir/ar suteiksime Jums reikalingas dalis Jūsų riedžiui ne dėl Jūsų kaltės atsiradusiems techniniams trūkumams šalinti.

Neįsigijus garantijos kartu su riedžiu, joks garantinis aptarnavimas nebus atliekamas.

Bendras garantinis laikotarpis - 1 metai. Tokia garantija apima techninius trūkumus ir/ar sutrikimus, atsiradusius ne dėl pirkėjo kaltės, neįskaitant akumuliatoriaus (baterijos) ir korpuso detalių bei ratų.

Garantija skirstoma į 2 dalis:

  • Laikotarpis: nuo užsakymo pradžios praėjus 0-90 dienų (3 mėnesiai). Mes suteikiame nemokamas pakaitines dalis, o siuntimas tiesiai iš gamintojų Jums nieko nekainuoja.
  • Laikotarpis: nuo užsakymo pradžios praėjus 90-365 dienų (3-12 mėnesiai). Mes suteikiame nemokamas pakaitines dalis, tačiau už siuntimo išlaidas moka riedžio, kuriam reikalingos pakaitinės dalys, pirkėjas. Siuntimo išlaidos, priklausomai nuo dalies svorio siekia 4-18 Eur.


Garantija netaikoma, jei riedis buvo sugadintas / pažeistas tyčia, neatsargiai elgiantis ar eksplotuojant jį. Po neatsargaus eksploatavimo atsidadusių trūkumų / pažeidimų šalinimas nėra padengtas garantija.

Garantiniam remontui prekė grąžinama į adresą, esantį Lietuvoje.

Garantiniam remontui grąžinamos prekės pristatymo išlaidas padengia pirkėjas.

Dėmesio!

  • 1 metų garantiją galite įsigyti tik perkant riedį. Atskirai ar papildomai (garantijai pasibaigus) garantijos įsigyti negalima.
  • Jei nusprendžiate, jog prekės remontui grąžinti nenorite ar negalite ir tikite, jog pasikeisti reikiamą dalį galite ir pats, susisiekite su mumis. Mes Jus mielai pakonsultuosime telefonu.
Elektroninių parduotuvių nuoma - eShoprent.com